Doprava a platby

 

Doprava a platby - Outlaw Bastards Clothing

 

Outlaw Bastards - Dobírka - Česká pošta - Balík do ruky
Poštovné v rámci České republiky
Cena zboží včetně poštovného je uhrazeno České poště při převzetí zboží. Poštovné vč. dobírky činí 149,- Kč. Garantovaná doba doručení je do následujícího pracovního dne po odeslání. Nejste-li zastižen(a) doma, je zásilka uložena na Vaší poště k vyzvednutí po dobu 7 dnů. Zásilky jsou po dobu přepravy pojištěny.

 

Outlaw Bastards - Platba předem - Česká pošta - Balík do ruky
Platba převodem na účet firmy, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu Raiffeisenbank 979535002/5500, Českou poštou jako balík do ruky, cena odeslání je 109,- Kč vč. balného.

Garantovaná doba doručení je do následujícího pracovního dne po odeslání. Nejste-li zastižen(a) doma, je zásilka uložena na Vaší poště k vyzvednutí po dobu 7 dnů. Zásilky jsou po dobu přepravy pojištěny.

 

Outlaw Bastards - Osobní odběr - Zásilkovna 555 výdejních míst - DobírkaPro svůj balíček si můžete zajít sami do některého z odběrných míst - Zásilkoven. Je jich už více než 550 po celé republice. Při osobním odběru by měl být balíček připravený k vyzvednutí do 2 - 3 pracovních dnů po odeslání ze skladu. Než se pro něj vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je zásilka připravena. Cena odeslání je 99,- Kč vč. dobírky a balného.

 

Outlaw Bastards - Platba předem bankovním převodem - Osobní odběr Zásilkovna 555 výdejních míst
Pro svůj balíček si můžete zajít sami do některého z odběrných míst - Zásilkoven. Je jich už více než 550 po celé republice. Při osobním odběru by měl být balíček připravený k vyzvednutí do 2 - 3 pracovních dnů po odeslání ze skladu. Než se pro něj vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je zásilka připravena. Platba převodem na účet firmy, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu Raiffeisenbank, a.s. č.ú. 979535002/5500 , Zásilkovnou, cena odeslání je 59,- Kč vč. balného.

 

Outlaw Bastards - Přepravní služba PPL 

Balík zaslaný expresní balíkovou službou - doručován následující pracovní den po odeslání. Řidič(ka) Vám obvykle zavolá, aby s Vámi dohodl(a) orientační čas svého příjezdu. V objednávce uveďte číslo svého mobilního nebo jiného kontaktního telefonu. Poštovné vč. dobírky činí po ČR 139,- Kč.

Při platbě předem převodem na účet dodavatele, je cena poštovného 99,- Kč, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu Raiffeisenbank, a.s. č.ú. 979535002/5500

 

Outlaw Bastards - Osobní odběr - Zdarma 

Osobní odběr je zdarma-  výdej zboží na adrese Koněvova 1956/214, Praha 3 (po předchozí telefonické dohodě a zaplacení zboží předem na účet)